Суцільні купальники з кісточками

Суцільний купальник червоного кольору зі знімними бретелями

Суцільний купальник Palmer перетворить вас на пляжну діву. Ефектне поєднання сміливих червоних і темно-синіх смуг надзвичайно підходить для жіночих вигинів. М’які посилені чашечки на кісточках забезпечують гарно змодельоване декольте. Ви можете від’єднати лямки.

Ціна на момент огляду: 1 855 Грн

Сучасні та практичні купальники для схуднення у квітковий візерунок

Ви оціните купальник для схуднення Level 1 із сучасним незмінним візерунком як за зручний крій, так і за сам ефект. Купальники з ефектом схуднення закриваються ззаду на металеву пряжку. Бретелі гнучкі і регулюються ззаду.

Ціна на момент огляду: 1 211 Грн

Суцільний двоколірний купальник з ефектом схуднення

Ви зовсім вирішили купити новий купальник? Ви ще не знайшли ті, які привернуть вашу максимальну увагу? Модель, яка просто підкорить вас з першого разу? Якщо у вас є ідея позачасового виробу, який виділяється якістю, кроєм і не набридне навіть у наступному сезоні, тоді розраховуйте на цей стильний суцільний купальник.

Ціна на момент огляду: 1 483 Грн

Суцільні купальники на кісточках – оригінальне рішення для всіх жінок, які незадоволені своєю фігурою. Мало хто з нас може похвалитися ідеальними формами. Отже, більшість жінок стикаються з рішенням, який купальник вибрати? Ідеальний варіант – суцільний купальник на кісточках. Таким кроєм можна прикрити обвислий животик і приховати дрібні недоліки. Чашки на кісточках у свою чергу зміцнюють груди та створюють для них ідеальну підтримку.

Але будьте обережні. Суцільні купальники на кісточках підходять не тільки жінкам з пишними формами. На кісточках властиво збільшувати груди, а елегантні цільні купальники з розрізами і зав’язками на шиї красиво розкривають ідеально розвинену фігуру. Суцільні купальники на кісточках можна вибрати в самих різних варіантах, популярні моделі без бретелей, на зав’язуванні на шиї або з класичними лямками. Вибирайте особливо ті, в яких вам буде комфортно і приємно.