Рожеві суцільні купальники

Модні купальники на тязі рожевого кольору

Купальники з підтягуючим ефектом. З формувального матеріалу. Регульовані бретелі, знімні м’які чашки, підкладка в області грудей і гумка під грудьми. Оборки в області декольте із золотими деталями можна налаштувати індивідуально.

Ціна на момент огляду: 605 Грн

Стійкий до хлору купальник Speedo спортивного крою

Ти любиш плавати? Ви займаєтеся цим видом спорту на змаганнях чи в якості відпочинку? Тоді для вас незамінний спортивний купальник, який підвищить комфорт від занять цим видом спорту, який не обтяжує суглоби і підходить кожному.

Ціна на момент огляду: 1 438 Грн

Спортивні якісні купальники Speedo чорно-рожевого дизайну

Жіночі спортивні купальники Speedo PLACEMENT MUSCLEBACK підходять для щоденних тренувань. Швидкосихаючий матеріал преміум-класу відрізняється міцністю і надзвичайною довговічністю, він витримує часте купання не тільки в басейні, але і в морі. Завдяки перевіреному крою ви почуватиметеся дуже комфортно

Ціна на момент огляду: 1 514 Грн

Жіночі купальники Calvin Klein класичного спортивного крою

Ви, і цілком справедливо, віддаєте перевагу якісним речам у своєму гардеробі, зокрема купальникам? Хіба ти не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі? Віддаєте перевагу якісному брендовому одязі, на який можна покластися? Тоді ваш гардероб пожвавиться, а наряд купальників освіжить ця модель спортивних купальників

Ціна на момент огляду: 3 059 Грн

Спортивний жіночий купальник Nike двоколірного дизайну

Жіночий цільний купальник Nike RIFT RACERBACK має спортивний стиль, двоколірний дизайн і великий логотип бренду спереду. Вони забезпечують середню підтримку грудей і завдяки спортивному крою забезпечують повну свободу рухів. Використаний матеріал стійкий до хлору та повністю підкладений для максимального комфорту.

Ціна на момент огляду: 1 059 Грн