Сині суцільні купальники

Суцільнокроєний купальник з малюнком з ефектом схуднення

Немає нічого кращого за зручні речі, які не вийдуть з моди, зацікавлять, не втомлять. Серед таких перлин – ця модель суцільних купальників. Вам подобається вічна класика? Крій, який поєднує в собі елегантність і витонченість? Купальники, в яких можна насолоджуватися купанням, освіжаючись у воді без будь-яких обмежень?

Ціна на момент огляду: 1 483 Грн

Синій купальник з візерунком із міцного матеріалу

Суцільні купальники з надтягуванням, виготовлені з екологічно чистих купальних костюмів, є сучасними, позачасовими та дуже зручними. Стильні купальники, оживлені принтом, забезпечують комфорт. Вони не обмежують пересування у воді та на суші.

Ціна на момент огляду: 529 Грн

Суцільний купальник Calvin Klein блакитно-блакитного кольору

Суцільний купальник Calvin Klein привертає увагу з першого погляду своїм красивим блакитно-блакитним кольором. Вони підкорять вас зручним кроєм і дуже приємним матеріалом. Це частково перероблений матеріал, який є міцним і швидко сохне.

Ціна на момент огляду: 2 091 Грн

Темно-синій цільний купальник Relleciga зі знімною смугою

Вам подобаються якісні речі? Бажаєте суцільний купальник, який можна перетворити на бікіні? Тоді цей суцільний купальник від Relleciga вам сподобається. Вони виділяються своїм кольором і вишуканим кроєм.

Ціна на момент огляду: 1 418 Грн

Жіночий купальник Adidas в цікавому поєднанні візерунків

Ви дбаєте про якість? Ви при виборі одягу керуєтеся матеріалом? Ви байдуже ставитеся до навколишнього середовища? Бажаєте оригінальну модель купальника, яка буде одночасно зручною та позачасовою? Тоді неодмінно візьміть ці унікальні купальники Adidas у свій купальник.

Ціна на момент огляду: 1 968 Грн

Суцільнокроєний купальник в морському стилі з якісних купальників

Як насолодитися не тільки літом у найкращому вбранні, але й відпочити будь-коли та будь-де біля води чи навіть вдома в саду біля басейну? Якщо вам подобаються сучасні, позачасові, якісні речі, які пропонують щось більше, тоді ви будете в захваті, і ваш гардероб оживе з цією моделлю цільного купальника.

Ціна на момент огляду: 2 150 Грн

Купальник Bonprix з малюнком і вишуканою шнурівкою

Бажаєте поповнити свій гардероб цікавою і водночас практичною моделлю купальника? Вам потрібен суцільний одяг із комфортом, але вражаючого крою? Тоді ця модель вам сподобається.

Ціна на момент огляду: 347 Грн

Сучасні та практичні купальники для схуднення у квітковий візерунок

Ви оціните купальник для схуднення Level 1 із сучасним незмінним візерунком як за зручний крій, так і за сам ефект. Купальники з ефектом схуднення закриваються ззаду на металеву пряжку. Бретелі гнучкі і регулюються ззаду.

Ціна на момент огляду: 1 211 Грн

Різнобарвний купальник з посиленими чашками підходить для повних форм

Порадуйте себе, придбавши цей купальник, який має ряд переваг і переконає вас, чому вам варто купити цю модель. І повірте, завжди вдалий час придбати нову річ.

Ціна на момент огляду: 2 120 Грн

Купальник Desigual асиметричного крою, прикрашений оборкою

Вам подобаються оригінальні речі? Ви віддаєте перевагу якості? Робите ставку на перевірений бренд? При цьому чи не байдуже ставлення до довкілля? Тоді ця модель цільного купальника від відомого іспанського бренду саме для вас.

Ціна на момент огляду: 1 968 Грн

Спортивні купальники в цікавій колірній комбінації

Ви спортивний тип? Ти любиш купатися та бути у воді? Ти займаєшся плаванням на змаганнях чи для відпочинку? Ви віддаєте перевагу спортивному стилю в моді, в тому числі і в купальниках? Тоді ви не можете пропустити цей купальник.

Ціна на момент огляду: 1 786 Грн

Суцільний двоколірний купальник з ефектом схуднення

Ви зовсім вирішили купити новий купальник? Ви ще не знайшли ті, які привернуть вашу максимальну увагу? Модель, яка просто підкорить вас з першого разу? Якщо у вас є ідея позачасового виробу, який виділяється якістю, кроєм і не набридне навіть у наступному сезоні, тоді розраховуйте на цей стильний суцільний купальник.

Ціна на момент огляду: 1 483 Грн

Суцільнокроєний купальник в сучасну смужку

Насолоджуйся літом не тільки в купальнику, а й без сором’язливості та турбот. Більше не потрібно втягувати животик і стежити за собою. Жити повним життям. Побалуйте себе цим зручним суцільним купальником з натяжкою. Вони додають свіжий і молодий вигляд. У них ви почуватиметеся комфортно та привабливо.

Ціна на момент огляду: 1 211 Грн